Czas na kąpiel!

Kosmetyki do kąpieli

O czym marzycie po długim i ciężkim dniu? Dom, ciepła herbata, koc, kanapa, książka i…kąpiel! Z dużą ilością piany, soli, która przypomni wakacyjne chwile i pięknym zapachem, który unosi się w powietrzu… Taki jest mój plan na dziś!

Jak wiecie uwielbiam testować kosmetyki, dzielę się tu z Wami swoimi odkryciami. Jeśli chodzi o kosmetyki do kąpieli - coraz częściej szukam naturalnych produktów. Tak odkryłam Rosafilo.

Piling różany w pojemniczku Sóli do kąpieli Kosmetyki do kąpieli

Rosafilo to rodzinna polska firma. Każdy produkt jest ręcznie przygotowywany, a co za tym idzie - wyjątkowy. Kosmetyki moją w swoim składzie 100% naturalnych składników. Lista produktów jest krótka, znajdziecie tu masła do ciała, sole do kąpieli, pilingi i parówki.

Sól do kąpieli

Poza tym, że kosmetyki pięknie wyglądają - obłędnie pachną. I to nie tylko w pudełku zaraz po otwarciu. Za sprawą naturalnych olejków eterycznych dodawanych na przykład do soli, moja łazienka pachnie lasem. Lubię też różaną sól do kąpiel, z płatkami róż. Zapalam świecę, biorę książkę… To jest chwila tylko dla mnie.

Kosmetyki do kąpieli Kosmetyki do kąpieli Kosmetyki do kąpieli

Moim odkryciem są parówki. Nasze Mamy i Babcie z pewnością pamiętają ten sposób dbania o urodę! Mieszanka kwiatów i ziół jest dopracowana tak, aby idealnie oczyścić naszą twarz. Głównymi składnikami parówek są kwiaty nagietka, chabru, żywokost, kwiaty rumianku, pomarańczy, ziele krwawnika, korzeń mniszka, kwiat jaśminu, płatki róży i piwonii. Brzmi pięknie, prawda? Testujcie!

Kosmetyki znajdziecie TU

Zapachowe płatki kwiatowe Rózne warianty płatków kwiatowych Mieszanka zapachowa