Bądź widoczna

Neony to jeden z najgorętszych trendów wiosny i lata. Wracają do łask co jakiś czas i właśnie teraz możemy do woli eksperymentować. Na przykład łączyć elektryczną pomarańczę z różem lub limonką. Jedno jest pewne - na pewno będziemy widoczni, bo nie da się przejść obojętnie wobec takiej ferii barw.
Mój sposób na neony?
Przygotowałam dla Was filmik.#takiejmnienieznacie

Tym razem trochę nietypowo… Mam swoje poranne rytuały. Nie zacznę dnia bez kubka pokrzywy, masażu twarzy, małej czarnej kawy i… jogi. Resztę zachowam dla siebie:)

Kobieta w czarnym stroju do jogi

Joga. To była miłość od pierwszego powitania słońca i trwa… ponad półtora roku. Oczywiście czasem potrzebuję porządnej dawki fizycznego zmęczenia, z przysiadami, krzykiem Chodakowskiej czy wskazówkami Anny L. Dodatkowo. Joga jest moją przyjemnością, która najpierw wycisza, relaksuje, a potem mobilizuje do działania. Z taką, zazwyczaj super energią, mogę podbijać świat.

Mam swoje miejsce, ulubioną matę, a strój - zmienia się w zależności od mojego nastroju. Nie da się jednak ukryć, że mniej przyjemnie ćwiczy się w przypadkowej koszulce czy dresie, który nie zawsze ułatwia rozmowę z ciałem.

Podejrzewam więc, że każda kobieta doskonale mnie teraz zrozumie. Kiedy usłyszałam: powstała nowa marka z ubraniami do jogi i fitnessu - musiałam to sprawdzić. Wybrałam się na premierę JOY FIT CREW i przygotowałam również coś dla Was.

Marka powstała z myślą o kobietach aktywnych, zafascynowanych zdrowym stylem życia i praktykujących świadomą, ekologiczną konsumpcję. Dwa pierwsze określenia jak najbardziej do mnie pasują:) I zgadzam się z hasłem „Actually, I can”, które ma nas przekonać, że KAŻDA z nas jest w stanie przejść na „jasną stronę mocy” i jeszcze lepiej zadbać o siebie i swoje samopoczucie. Dodałabym jeszcze ZAWSZE, w każdym momencie swojego życia. Ja nie byłam fit dzieckiem, nastolatką raczej w typie leniwca, a potem świetnym kanapowym stworzeniem. Aż pewnego dnia zaczęłam odkrywać, że endorfiny można mieć nie tylko po zjedzeniu czekolady czy innych przyjemnościach. I wpadłam bez pamięci. Wiem, że mogę Cię namawiać do rana, ale nie zamierzam. Jeśli Ty nie będziesz chciała opuścić tej najwygodniejszej kanapy na świecie - nikt Cię nie przekona.

Kobieta ćwicząca w czarnej bluzie

Pokażę Ci więc swoje typy - kilka ubrań, które naprawdę mi się spodobały. Ważne są tkaniny: oddychające, najwyższej jakości, biodegradowalne, które sprawiają, że czujesz się jak we własnej skórze. Nie lubię, kiedy sportowe ciuchy w jakikolwiek sposób mnie ograniczają. Marka JOY FIT CREW oferuje też takie, które założysz na co dzień, nie tylko na salę treningową.

Kobieta na macie do ćwiczeń w czarnej bluzie z biało żółtymi paskami

Na pewno przetestuję legginsy - wybaczcie, sprawdzam każdego, kto obiecuje, że będzie razem ze mną walczyć z „pomarańczową skórką”. A potem wyciągam wnioski. I konsekwencje:)

Czarne leginsy z półprzeźroczystymi fragmentami Czarne leginsy z szarymi paskami Kobieta ćwicząca w czarnych, częściowo półprzeźroczystych leginsach

Moją ciekawość wzbudziły również T-shirty i bluzki. Mimo że lubię ten moment, kiedy czuję, że moje ciało dostało porządny wycisk, wolałabym to „czucie”…ograniczyć do niezbędnego minimum. „Świeżość” podczas najintensywniejszych treningów zachęciła mnie do sprawdzenia chociaż jednej takiej koszulki.

Biała bluza z odkrytymi plecami do jogi Biała bluza do jogi Biała bluzka z odkrytymi plecami z fantazyjnie upiętym materiałem Biała tunika na szeleczkach do jogi Czarno-biały top z paskami na plecach Czarna koszulka do jogi

Więcej ubrań i informacje o marce znajdziecie tu:www.joyfitcrew.com

Ze sportowym pozdrowieniem!
Paulina

Kobieta ćwicząca jogę w czarno-białych leginsach i czarnej bluzie
BIŻUTERYJKI DLA WOŚP

Jak dziś pamiętam ten mroźny zimowy dzień, kiedy razem z koleżankami z podstawówki od rana chodziłyśmy dumnie po ulicach miasta z puszką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy…W tym roku miałam okazję wesprzeć Orkiestrę trochę inaczej, choć na początku października też nie było ciepło:)

Plakat reklamujący akcję biżuteryjki dla Wielkiej Orkiesty Swiątecznej Pomocy

„Biżuteryjki dla WOŚP” to coś wyjątkowego. Grono zaprzyjaźnionych kobiet i mężczyzn z całej Polski, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem biżuterii, raz do roku zbierają się i wspólnie tworzą. W tym roku, już po raz piąty, stworzyli prawdziwe cuda, a ja byłam… ich modelką. Jedną z ośmiu znanych osób, które spotkały się w mroźny październikowy dzień i miały szansę przymierzyć, dotknąć i wreszcie zaprezentować tę biżuterię najlepiej, jak tylko potrafią. Zanim zobaczycie efekt naszej wspólnej pracy - zabieram Was za kulisy sesji zdjęciowej, bo tam jest zawsze najciekawiej:)

makijaż oczu makijaż oczu

Na dobry początek - makijaż. Ten delikatny, naturalny, dzienny to dzieło Anety Nowackiej.

Paulina drażba i Aneta Nowacka makijaż oczu

Fryzura nie była taką prostą sprawą, bo pracowaliśmy na świeżym powietrzu, na dachu budynku i moje włosy postanowiły się zbuntować. Na szczęście na miejscu była Kasia Poniatowska – Miłek, która dzielnie walczyła i z nimi, i z wiatrem.

Paulina - sesja zdjęciowa na dachu Paulina - sesja zdjęciowa na dachu Paulina - sesja zdjęciowa na dachu Paulina Drażba i Kaisa Poniatowska-Miłek

O stylizacje zadbała Patrycja Pankiewicz, która przekonała mnie do czarnych, dopasowanych spodni, których nigdy wcześniej nie nosiłam, a potem namówiła na kolor.

Paulina Drażba i Patrycja Pankiewicz Paulina - sesja zdjęciowa na dachu Paulina - sesja zdjęciowa na dachu Paulina Drażba i Patrycja Pankiewicz Paulina reklamująca branzoletki Paulina reklamująca branzoletki Paulina - sesja zdjęciowa na dachu Paulina - sesja zdjęciowa na dachu

Do bieli nie trzeba mnie przekonywać, zwłaszcza jeśli jest to romantyczna suknia od Sylwii Majdan:)

Paulina w sukni od Sylwi Majdan Paulina w sukni od Sylwi Majdan

A teraz efekt naszej wspólnej pracy. Zdjęcia wykonał Tomek Żukowski / X-Studio, któremu asystował Maciej Zawada.

Paulina Drazba na planie z fotografami z X-Studio Paulina Drazba na planie z fotografami z X-Studio Paulina Drazba na planie z fotografami z X-Studio Paulina Drażba z plakatem reklamowym - biżuteryjki Paulina reklamująca branzoletkę Paulina reklamująca branzoletkę Paulina reklamująca naszyjnik Paulina reklamująca naszyjnik Paulina reklamująca naszyjnik Paulina reklamująca branzoletkę Paulina reklamująca naszyjnik Paulina reklamująca naszyjnik

Zajrzyjcie na stronę www.bizuteryjki.pl i profil na FB: www.facebook.com/BizuteryjkiDlaWOSP/?fref=ts.

Już w styczniu każdy z Was będzie mógł wziąć udział w aukcji i licytować biżuterię, wspierając tym samym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Plakat reklamujący akcję biżyteryjki dla Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy


Eleganckie kopertówki, małe dzieła sztuki czy wielkie torby, które pomieszczą dosłownie wszystko? Jakie torebki lubią gwiazdy? Zobaczcie sami, choć podejrzewam, że kobiety już znają odpowiedź na to pytanie, prawda?Dziś o modzie wyjątkowej. Modzie na serce.

Jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna często jestem zapraszana do udziału w wyjątkowych i ważnych akcjach. Ta kampania jest dla mnie szczególna, bo miałam przyjemność współtworzyć ją od początku. W wakacje zgłosił się do mnie kolega z przerażającymi statystykami: „Paulina, kobiety nie wiedzą, jak rozpoznać zawał u siebie, wiedzą jak pomóc mężczyźnie.”

To jedno z najbardziej dramatycznych wspomnień - zawał mojego Taty. Uwierzcie, choćbyśmy się nie wiem jak: medycznie, fachowo, przygotowywali na ten moment, kiedy ta chwila następuje - nie wiesz nic. Nie umiesz nic i nie wiesz, jak sobie i komuś poradzić i pomóc. Pewnie dlatego, że zawsze mamy nadzieję, że to nas nie będzie nigdy dotyczyć. Czytamy więc, mamy wiedzę, a w tej jednej sekundzie mamy gonitwę myśli i pustkę w sobie jednocześnie. Od tego momentu wiem, że przyswajając każdą wiedzę na temat chorób, czytając ludzkie historie powinnam myśleć - zapamiętaj, to może spotkać także Ciebie.

Zaangażowałam się więc w tę kampanię, bo jest mi szczególnie bliska. Do udziału udało nam się zaprosić 3 wyjątkowe ambasadorki: Dominikę Ostałowską, Joannę Jabłczyńską i Kamilę Szczawińską. Dlaczego trzy? Bo są trzy ważne aspekty, o których powinnyśmy pamiętać, dbając o nasze serce: aktywność fizyczna (to specjalność Joasi) , zdrowe odżywianie (Kamila jest specjalistką w tej dziedzinie, zarówno prywatnie, jak i zawodowo) i badania profilaktyczne (Dominika ma swoją trudną i piękną historię).
„Modę na serce” wsparły też inne znane osoby. Wciąż umieszczają na swoich profilach na portalach społecznościowych bransoletkę, która jest symbolem akcji. Bardzo Wam za to dziękuję, bo nikt nie zastanawiał się ani chwili.

Katarzyna Zielińska Anna Dereszowska Monika Krzywkowska Anna Mucha Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć

Bransoletka to też ciekawa historia: miałam na nią pomysł. Chciałam, żeby była bardzo delikatna, elegancka, z symbolem serca. Odezwałam się do kilku znanych marek, ale to Michał Misiorek i Błażej Baar od razu zaprosili mnie na spotkanie i nie wahali się ani chwili, że warto takie bransoletki przygotować. Włożyli w to swój czas, pracę i … serce:)

Paulina Drażba na sesji zdjęciowej Paulina Drażba - układanie fryzury Paulina Drażba z branzoletką - serce promującą akcję Paulina Drażba z branzoletką - serce promującą akcję Paulina Drażba z branzoletką - serce promującą akcję

BRANSOLETKĘ MOŻESZ KUPIĆ TU: www.beller.pl

Zachęcam każdego z Was do wspierania naszej kampanii. Bransoletka jest piękna, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na kardiobusy. Marzymy o tym, aby podczas kolejnych odsłon tej kampanii każda kobieta mogła przebadać swoje serce.Bo kobieta szczęśliwa to przede wszystkim kobieta zdrowa. Drogie, spróbujmy każdego dnia znaleźć też chwilę tylko dla siebie. Ja dziś biegałam, ćwiczyłam jogę, a Ty? Co zrobiłaś dla swojego serca?

A na deser: kulisy kampanii. Bo za kulisami…jest zawsze najciekawiej:)„Za kusa”, „za krótka”, „Paulina Drażba o krok od wpadki!” - tytuły kolejnych artykułów coraz bardziej mnie zaskakiwały… A jednak wpadki nie było :)
Zobaczcie i oceńcie sami.„Black spring” to ostatnia kolekcja jednej z najlepszych polskich projektantek mody - Gosi Baczyńskiej. Po raz pierwszy pokazała ją podczas Paryskiego Tygodnia Mody, po raz drugi - w jednej z warszawskich kawiarni, dla małego grona swoich przyjaciół i wyjątkowych gości. Zobaczcie całą kolekcję Gosi Baczyńskiej.Bardzo często obserwujemy styl gwiazd. Chcemy wiedzieć, w co były ubrane i ile kosztowały ich stylizacje. A gdyby tak stworzyć podobne zestawy w różnych wariantach cenowych, tak aby każda z nas mogła wyglądać jak gwiazda? Zobaczcie, jak to zrobić!Modne frędzle i ponadczasowa czerń to idealne połączenie. W tej torebce zmieścimy wszystko, czego potrzebujemy każdego dnia: akcesoria niezbędne do pracy, zabawki dziecka i buty na zmianę. Panowie, to wymarzony prezent od Świętego Mikołaja!