Paulina Drażba jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną.


Z pochodzenia – Suwalczanka. Pracę w mediach rozpoczęła jako siedemnastolatka w suwalskim Radiu 5. Swoją telewizyjną przygodę zaczynała w Warszawie: w telewizji ITV, gdzie prowadziła programy młodzieżowe, muzyczne i teleturnieje. Pracując w Superstacji - przez ponad pół roku właściwie mieszkała w Sejmie. W 2006 roku dołączyła do zespołu „Wiadomości”, rozpoczynając tym samym swoją karierę w TVP.

Od 2007 roku pracowała w redakcji „Pytania na śniadanie”, współtworzyła program „Śniadanie z Dwójką”, pracowała także jako reporterka w kultowym programie „Kocham Kino”. Prowadziła „Bitą śmietankę towarzyską” i najważniejszy cykl lifestylowy TVP 2 - „Czerwony Dywan”. Od kilku lat relacjonuje wydarzenia modowe i kulturalne w kraju i na świecie: Fashion Week w Moskwie, Paryżu i Londynie, odwiedza też największe festiwale filmowe: od Gdyni po Marakesz. Relacjonuje także najważniejsze pokazy mody w Polsce, także na żywo: między innymi dla projektu T-MOBILE Fashion. To właśnie moda fascynuje ją najbardziej – zarówno zawodowo, jak i naukowo. Ukończyła studia na kierunku Public Relations, studiowała też socjologię w Collegium Civitas - specjalizacja: socjologia mody.

Zgłębia tajniki urody, interesuje się zdrowym stylem życia, a gdy coś się dzieje w show-biznesie - zawsze jest tam z kamerą. Można powiedzieć, że praca to jej hobby. I pasja. Od września 2015 roku Paulina jest twarzą Polsat Cafe i prowadzącą program „Zoom na miasto”.

Gdy czerwona lampka gaśnie i trzeba zejść z „czerwonego dywanu” - wyjeżdża nurkować. Razem z mężem zdobywa podwodny świat. Uwielbia wyzwania, sport, zielone koktajle, podróże, smaki świata i... wysokie obcasy. Nowa para butów zawsze poprawia jej nastrój.

Zapraszam do współpracy!