Nowa kolekcja torebek Sabriny Pilewicz

Paulina z czerwoną torebką na łańcuszku

Poniedziałkowy poranek, Pałacyk Szucha. Tego dnia do centrum Warszawy mogła mnie ściągnąć tylko Ona. Mamy conajmniej 3 wspólne wielkie miłości: moda, Włochy i torebki. Szczególnie te, które zaprojektowała. Tym razem Sabrina Pilewicz zabiera nas w ekscytującą podróż do Florencji. To dla niej miejsce wyjątkowe - tam powstał pierwszy model jej torebki i rozpoczął gorący romans z projektowaniem.

Czarna, malutka torebka na złotym łańcuszku

„La Grande Bellezza” to najnowsza kolekcja Sabriny, która składa się z 4 modeli zainspirowanych konstrukcją kufra i miękkich toreb podróżnych w stylu vintage.

Paulina Drażba i projektantka torebek Sabrina Pilewicz.

Od lat znam projekty Sabriny i często wybieram jej małe dzieła sztuki na ważne uroczystości. Tym razem, poza Riomaggiore #perfumebag, czyli torebką wielkości flakonu perfum, zachwycił mnie również model największy. Od razu zapytałam czy ma wymiary bagażu podręcznego, bo z przyjemnością zabiorę go w kolejną włoską podróż. La Spezia #businessbag i Forte dei Marmi #leisurebag to modele biznesowo-weekendowe, które są nie tylko miękkie, pojemne, lekkie, ale też wzbogacone o wewnętrzny skórzany organizer. Idealny pomysł na prezent. Unisex.

Kolekcja torebek VERNAZZA