Jesienne trendy

Zaczynamy nowy cykl: jesienne trendy w pigułce.
Wiecie, że uwielbiam bawić się modą, śledzę trendy ze światowych i polskich wybiegów mody, ale nigdy nie naśladuję ślepo obowiązujących trendów. Sprawdzam, co do mnie pasuje, wiem, w czym czuję się dobrze i wybieram to, co mi sprzyja. W tym cyklu pokażę Wam kilka jesiennych trendów i moje interpretacje. Będą to gotowe zestawy lub elementy garderoby z różnych półek cenowych, na wiele okazji. Po prostu Wam podpowiem, jak moim zdaniem można się bawić jesiennymi trendami. A tak naprawdę - pokażę Wam swoje zabawy:)
Na dobry początek: płaszcz.

To właściwie niezbędnik, element garderoby, który powinien znaleźć się w każdej szafie. Jeśli wybierzecie klasyczny krój i dobrą tkaninę - będzie Wam służył latami. Takie kolory jak czerń, granat, beż, brąz czy grafit zawsze będą modne. Ja jednak, zwłaszcza na początku jesieni, potrzebuję kolorów i wzorów, które dodają mi energii, dlatego dziś płaszcz „w jodełkę”. Zapewne znacie ten wzór z szafy Babci ;)

Paulina Drażba w długim płaszczu w jodełkę

Śmiem twierdzić, że „jodełka” w moim wydaniu wygląda bardzo nowocześnie:) Ten płaszcz można połączyć praktycznie ze wszystkim. Poszarpane jeansy, elegancka sukienka, ołówkowa spódnica i spodnie będą pasować idealnie. T-shirt, koszula i golf sprawdzą się na piątkę z plusem. A zatem zaczynamy wspólną zabawę z trendami:)

P.S. Płaszcz i inne elementy tej stylizacji znajdziecie TU