Wiosenne porządki

W tym roku wiosenne porządki postanowiłam zacząć … od siebie :)

To kolejna odsłona mojego projektu #testujemy - odwiedzam gabinety kosmetyczne, salony SPA, hotele, drogerie, sklepy - w całej Polsce. Tak, mam bzika na punkcie urodowych nowinek, tego też wymaga moja praca. Testuję nie tylko zabiegi, ale również kosmetyki. Śledzę, podglądam, obserwuję. Efektami dzielę się z Wami. Już niedługo - kilka sekretów Azjatek, które wprowadziłam do swojego życia i…nie żałuję :)Testujemy!

Uwielbiam testować nowości kosmetyczne, zarówno w profesjonalnych salonach, jak i w domowym zaciszu. Będę się z Wami dzielić swoimi odkryciami.

Efekt? Przede wszystkim oczyszczona, delikatna, miękka w dotyku i jędrna skóra. A zapach żurawiny unoszący się w powietrzu - obłędny! Zabieg trwa godzinę, możemy więc spokojnie się zrelaksować. W Cottonina Villa & Mineral Spa Resort znajdziecie także zabiegi dla wegetarian i wegan, aktywnych mężczyzn i pierwsze w Polsce spa dla dzieci. Jeśli będziecie w Świeradowie - Zdroju - warto tam zajrzeć.#OpalamSieBezpiecznie 2016

sylwetka Pauliny na tle morza

Lato to moja ulubiona pora roku. Kiedy pojawia się słońce i robi się ciepło mam więcej energii, uśmiech na twarzy, mnóstwo pomysłów i chęci do działania. Mogłabym przenosić góry! Wakacje zazwyczaj spędzam aktywnie, ale czasem i mi marzy się chwila odpoczynku na leżaku. I opalanie. Kto z nas nie lubi skóry muśniętej słońcem? Od kilku lat #OpalamSieBezpiecznie i Wam też polecam zapoznanie się ze słońcem. Może być naszym przyjacielem albo wrogiem.

Po raz drugi zaangażowałam się w ogólnopolski program edukacyjno-społeczny #OpalamSieBezpiecznie. W tym roku Ambasadorkami akcji zostały Joanna Moro, Monika Mrozowska, Aneta Todorczuk-Perchuć i ja. Od kilku tygodni możecie nas zobaczyć na billboardach w całej Polsce. Z uśmiechem przypominamy Wam hasło tegorocznych wakacji:
#OpalamSieBezpiecznie

plakat akcjii opalam się bezpiecznie

Spotkaliśmy się 25 czerwca w warszawskich Złotych Tarasach na inauguracji tegorocznej kampanii. Razem z ekspertami, ambasadorkami i gośćmi specjalnymi rozmawialiśmy o tym, jak bezpiecznie korzystać ze słońca, informowaliśmy również o zagrożeniach.

Prowadzący na scenie Paulina Drażba przed mapą z trasą Melanobusu Wywiad z dziewczynką Prowadzący i goście na scenie Paulina Drażba i Jankes na scenie Dax-konferencja na scenie Monika Mrozowska Joasia Moro Paulina Drażba Prowadzący konfrencję Paulina, Joasia, Jankes Konferencja - twarze dax cosmetic Ambasadorki kampanii

Zachęcaliśmy wszystkich do bezpłatnych badań skóry. Takie badanie trwa kilka minut i jest całkowicie bezbolesne. Dowiadujemy się jaki mamy fototyp skóry, jakich kremów z filtrem powinniśmy używać i jak długo możemy przebywać na słońcu bez odpowiedniej ochrony.

Badanie skóry - Jankes Badanie skóry - Jankes Badanie skóry - Monika Konsultantka bada skórę dziewczynce Badanie skóry

W Melanobusie, który wyruszył już w Polskę, można również zbadać nasze znamiona. Wiem, że to zdanie zabrzmi banalnie: badanie skóry raz w roku może uratować nasze życie. Wiem. Ale podczas naszego spotkania wykryto raka skóry. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że pieprzyki, które pojawiają się na naszej skórze, mogą być niebezpieczne. I że to właśnie TEN pieprzyk. Znacie to zdanie na pamięć: większość nowotworów skóry może być wyleczona, jeśli zostanie odpowiednio wcześnie zdiagnozowana. Pamiętajmy o tym. Nie chcę Was przestraszyć. Chcę Was przekonać do tego, abyście spojrzeli na trasę kampanii #OpalamSieBezpiecznie i sprawdzili, czy przypadkiem nie będziecie w okolicy. Znajdźcie Melanobus i poświęćcie kilka minut. Sobie, swojemu zdrowiu. To nic nie kosztuje, nie boli, a świadomość, że z naszą skórą nie dzieje się nic złego i możemy cieszyć się słońcem jest naprawdę bezcenna.

melanobus

Ty też możesz przyłączyć się do akcji! Wystarczy znaleźć Melanobus:

03.07 – Świnoujście, Centrum miasta skrzyżowanie ulic 11 Listopada i Wojska Polskiego [godzina 10:00-18:00]
04-05.07 – Międzyzdroje, skwer rekreacyjny przy Alei Gwiazd, na promenadzie przy ul. Bohaterów Warszawy [godzina 10:00-18:00]
06.07 - Kamień Pomorski – plac przed Ratuszem [godzina 10:00-18:00]
07.07 – Kołobrzeg – Skwer Pionierów [godzina 10:00-18:00]
08-09.07 – Darłowo – Darłówek Wschodni przy ul. Zawiszy Czarnego [godzina 10:00-18:00]
10-11.07 – Ustka, port, przy ul. Bohaterów Westerplatte 19 [godzina 10:00-18:00]
12.07 – Puck, „Zielona Plaża”, [godzina 10:00-18:00]
13.07 – Gdynia, bulwar nadmorski przy al. Piłsudskiego [godzina 10:00-18:00]
14.07 – Gdańsk, początek promenady do molo, al. Jana Pawła II [godzina 10:00-18:00]
15.07 – Sopot, Ul. Bohaterów Monte Cassino, plac przyjaciół Sopotu, w pobliżu Domu Zdrojowego [godzina 10:00-18:00]
16.07 – Gdańsk, początek promenady do molo, al. Jana Pawła II [godzina 10:00-18:00]
17.07 - Łódź, rynek przed Manufakturą [godzina 11:00-15:00]

Więcej informacji na temat programu społeczno-edukacyjnego DAX Sun #OpalamSieBezpiecznie znajdziecie na stronie: www.dax.com.pl.

Do zobaczenia 17 lipca w Łodzi!Tym razem czas na fryzury gwiazd! Marzysz o romantycznych falach w stylu Pauliny Sykut - Jeżyny? Sprawdź, jak je zrobić.Eryka Sokólska i Paulina Nowacka to makijażystki, które bardzo często pracują z gwiazdami. Udało mi się podejrzeć je podczas pracy z Edytą Herbuś i Pauliną Sykut - Jeżyną i poznać sekrety makijażu gwiazd.Paulina Drażba bez makijażu?! Tak! Makijażowe triki będziemy poznawać wspólnie. Na dobry początek jeden z moich ulubionych trików: ukryj zmęczenie - postaw na usta! Zaufajcie mi, bardzo skutecznie odwracają uwagę od niewyspanych oczu. Mój makijaż - krok po kroku w wykonaniu Marty Gąskiopalam się bezpiecznie - gwiazdy w akcji społecznej


#OpalamSieBezpiecznie 2015

makijaż oczu

fot. Agencja AFPS

„Wystaw buzię do słońca” - bardzo dobrze pamiętam te słowa mamy i babci, które namawiały mnie na opalanie. Nie znoszę spędzać letnich dni na leżaku, aby złapać kilka słonecznych promieni. Zdarzało mi się jednak wielokrotnie zasypiać na słońcu, kiedy skończyłam już czytać książkę czy gazetę.
Bardzo lubiłam piegi, które miałam zawsze po powrocie z wakacji, dopóki nie okazało się, że to na mojej twarzy pojawiły się przebarwienia…
Znacie ten ból?
Przeczytałam wtedy tonę opracowań na temat bezpiecznego opalania, zaczęłam stosować odpowiednie kremy, inwestować w filtry i uciekać przed słońcem wtedy, kiedy jest dla mnie po prostu niebezpieczne.
Pod koniec kwietnia wyjechałam na krótki urlop. Między nurkowaniami znalazłam chwilę, żeby usiąść na leżaku i odpocząć. Wtedy zadzwoniła Monika:
„Paulina, czy zostaniesz twarzą naszej kampanii? Chodzi o opalanie.”
Nie zastanawiałam się ani chwili, bo na własnej skórze przekonałam się, co to znaczy bezpieczne opalanie. I to mniej odpowiedzialne.
Wzięłam więc udział w kampanii.

Paulina Drażba na planie zdjęciowym

fot. Agencja AFPS

Pierwszym etapem była sesja zdjęciowa. Bardzo słoneczny poranek, ja, Beata Sadowska, Anna Kerth i wspaniała ekipa. Delikatny makijaż, naturalne włosy, biały T-shirt. I uśmiech.

Paulina Drażba na planie zdjęciowym

fot. Agencja AFPS

Paulina Drażba z fotografem

fot. Agencja AFPS

poprawki fryzjerskie

fot. Agencja AFPS

Paulina Drażba i ekipa zdjęciowa

fot. Agencja AFPS

Beata Sadowska i ekipa zdjęciowa ocenia zdjęcia

fot. Agencja AFPS

Anna Kerth - na planie zdjęciowym

fot. Agencja AFPS

Latem pojawiłyśmy się na billboardach w całej Polsce. My, słoneczne dziewczyny, które opalają się bezpiecznie. Jaki mamy cel? Przede wszystkim: informowanie o zagrożeniach wynikających z nieumiejętnego opalania się, ale też informowanie o skutecznych sposobach ochrony skóry przed negatywnymi skutkami działania słońca: zmarszczkami, przebarwieniami i nowotworami.

A zatem hasło na lato to #opalamsiebezpiecznie! Ty też? :)